czwartek, 25 lutego 2016

Zapraszamy do publikowania w "Wykusie"


Podczas tegorocznych uroczystości na Wykusie w dniach 18-19 czerwca do Państwa rąk trafi 21 numer jednodniówki "Wykus" wydawanej staraniem Środowiska Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich AK "Ponury"-"Nurt" i Obwodu Świętokrzyskiego ZHR.
   
Od wielu lat uczestnicy partyzanckich uroczystości współtworzą nasz periodyk. Dlatego również i tym razem serdecznie zapraszamy do nadsyłania tekstów do gazety.

Interesuje nas wszystko, co związane jest ze Zgrupowaniami Partyzanckimi AK "Ponury", 2 pułkiem piechoty Legionów AK, ale również z powojenną działalnością Środowiska "Ponury"-"Nurt". Przyjmiemy także z chęcią materiały dotyczące innych oddziałów AK z Gór Świętokrzyskich, biogramy naszych żołnierzy lub też opracowania o powojennych losach pojedynczych weteranów bądź całego środowiska.

Zainteresowanych odsyłamy do poprzednich numerów gazety "Wykus". Tutaj mogą Państwo zapoznać się z materiałami dotychczas opublikowanymi.

Materiały do publikacji powinny nie przekraczać 8000 znaków (licząc ze spacjami), czyli 3 stron pliku Word, przy interlinii 1,5. Mile widziany będzie do tekstu materiał ikonograficzny (oczywiście z informacją o autorze i zgodą na wykorzystanie w druku).

Teksty prosimy nadsyłać na adres ponury.nurt[at]gmail.com do 15 kwietnia br. Pod tym samym adresem odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania i propozycje. 

Serdecznie zapraszamy do pisania!
dr Marek Jedynak
sekretarz redakcji "Wykusu"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz