poniedziałek, 8 czerwca 2020

Wokół Wykusu na YouTube

Już w najbliższą sobotę wielu Czytelników bloga Wokół Wykusu spotka się na Wykusie w sercu Puszczy Świętokrzyskiej. W tym roku oficjalne uroczystości odbędą się 12-13 września 2020 r. (więcej informacji i program tutaj).
  
Niecodzienny program obchodów czerwcowych, wymuszony pandemią Covid-19, pozwala na spokojny przyjazd na Wykus. Skłania także do dłuższych spacerów i odwiedzin miejsc pamięci w Lasach Siekierzyńskich. Wychodząc naprzeciw tej propozycji, dodatkowo zapraszam do zapoznania się z historią tamtejszych wojennych mogił.
  
Na kanale Wokół Wykusu na YouTube przedstawiam pierwsze sześć odcinków z cyklu "Śladami walk Armii Krajowej". W kolejnych podcastach opowiadam o pomnikach i losach żołnierzy Zgrupowań Partyzanckich AK "Ponury" oraz oddziału ochrony radiostacji ppor. Jana Kosińskiego "Inspektora Jacka". 

Warto kliknąć "subskrybuj", by nie przegapić kolejnych odcinków. Mam nadzieję, że będą zdecydowanie lepszej jakości niż te premierowe produkcje. Człowiek uczy się cały czas. 

Do zobaczenia na Wykusie!
2 komentarze:

  1. Panie Marku, świetna robota, ale wrzucanie wszystkich filmików na raz to nie jest dobry sposób na podbicie YouTube :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za dobre słowo. Filmy i tak już są. Te musiałem wrzucić, żeby nie mieć kolejnych zaległości. :)

      Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.