czwartek, 2 czerwca 2011

Wykus 2011 - UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE

Chciałbym na wszelki wypadek zdementować dotychczas rozpowszechnianą wiadomość. W piątek 3 czerwca nie będą miały miejsca żadne wydarzenia przedstawiane dotychczas w programie koncentracji na blogu. Spotkania w Kielcach i w Świętej Katarzynie zostały przełożone z różnych przyczyn na inne terminy. Na pewno damy znać wcześniej o następnych spotkaniach.

9 komentarzy:

 1. Ech. Od pięciu lat przyjeżdżam w czerwcu w Góry Świętokrzyskie, ale nigdy nie udało mi się utrafić z terminem na uroczystości na Wykusie. W tym roku przyjechałem później, żeby załapać się na drugi i trzeci weekend, a tu ... uroczystości odbyły się w pierwszy weekend :-(
  Czy jest szansa trafić jeszcze na jakieś uroczystości w najbliższym czasie, czy już pozamiatane?

  OdpowiedzUsuń
 2. O terminie tegorocznej koncentracji wiadomo było dużo wcześniej. Już w połowie marca jest zatwierdzony program i terminarz. Proponuję śledzić wszystko, a na pewno się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze takie pytanko: czy ktoś może pomóc w zlokalizowaniu młyna Cioka. Wiem mniej więcej gdzie się znajduje, ale będę jechał samochodem z dzieciakami, więc dobrze by było zaparkować gdzieś w pobliżu i podejść bez długiego szukania :-) Może ktoś podpowie jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmmm. Jak się planuje urlop nie z dnia na dzień, tylko trzeba się zadeklarować parę miesięcy wcześniej, to połowa marca jakby nie rozwiązuje sprawy :->

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Bór chyba najprościej dojechać jadąc ze Skarżyska-Kamiennej do Bliżyna. Ok. 500 m przed przejazdem kolejowym (st. Skarżysko-Brzask) jest nowy parking. I stąd prosto w las aż do rzeki.

  A urlop, rozumiem. Tak, czy inaczej w marcu powinien być już termin. Zawsze można pokombinować ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za wskazówki :-)
  Co do oficjalnych uroczystości, to przyjeżdżałem z pełną świadomością, że na nie w tym roku nie zdążę, więc tylko tak się chciałem wyżalić ;-) Niestety mojego terminu przyjazdu nie udało się ruszyć.
  "Żaląc się" miałem raczej nadzieję, że może ktoś się ulituje i podpowie jakieś mniej oficjalne uroczystości. Może np. w okolicy rocznicy śmierci "Ponurego" coś się będzie działo, czy pozostaje zawieźć 16.06 lampki do Wąchocka i zorganizować sobie własną mini-uroczystość?

  OdpowiedzUsuń
 7. Podejrzewam, że nic nie szykuje się na 16.06.
  Ale w najbliższą sobotę jest rajd rowerowy. Może tu Wam się uda zjawić? Też dobry sposób na odwiedzenie miejsc zw. ze zgrupowaniami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zjawić się zawsze można, ale niestety bez rowerów możemy trochę nie nadążać za uczestnikami rajdu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chcialbyś uczestniczyć w rajdzie to daj mi znać, ja załatwię kilka miejsc w autokarze. Niby przeznaczony dla osób starszych, ale skoro z daleka jedziesz na uroczystosci, to jakoś to ominiemy. A impreza zapowiada się fajna. Tel. do mnie 605142901

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.